Flemming Uziel Fantasy, 567 18K Guld Small 4 mm Förlovningsring i rött guld 18K dam
Special Price
5 884 kr
Ord. pris
7 355 kr
I lager
SKU
Flemming Uziel 567
Förlovningsringar i 18 k guld.
Vikt dam: 2,5 g
Vikt herr: 2,9 g
Bredd Dam: 4 mm
Bredd Herr: 4 mm
Höjd: 1,1 mm
Leveranstid 2 - 3 dagar
Leverans i vitguld ca 2 veckor
| Pris | 7 355 kr |
|---|---|
| Vikt | Ca 2,5 gram |
| Material | Rödguld |
| Karat | 18K |
| Ringbredd | 4 mm |
| Höjd | 1,1 mm |
| Ringstorlek small | Small (45 - 54) |
| Varumärke | Flemming Uziel |
Write Your Own Review


