Flemming Uziel Tradition, 114-3,5 18K Guld Small 3,5 mm
Special Price
9 900 kr
Ord. pris
12 374 kr
I lager
SKU
Flemming Uziel 114-3,5
Förlovningsringar i 18 k guld.
Vikt dam: 4,5 g
Vikt herr: 5,1 g
Bredd Dam: 3,5 mm
Bredd Herr: 3,5 mm
Höjd: 1,6 mm
Leveranstid 2 - 3 dagar
| Pris | 12 374 kr |
|---|---|
| Vikt | Ca 4,5 gram |
| Material | Rödguld |
| Karat | 18K |
| Ringbredd | 3,5 mm |
| Höjd | 1,6 mm |
| Ringstorlek small | Small (45 - 54) |
| Varumärke | Flemming Uziel |
Write Your Own Review


