Flemming Uziel Fantasy, 806 18K guld Small 3,5 mm Förlovningsring i rött guld 18K dam
Special Price
5 481 kr
Ord. pris
6 852 kr
I lager
SKU
Flemming Uziel 806
Förlovningsringar i 18 k guld.
Vikt dam: 1,8 g
Vikt herr: 2,1 g
Bredd Dam: 3,5 mm
Bredd Herr: 3,5 mm
Höjd: 1,0 mm
Leveranstid 1-2 veckor
| Pris | 6 852 kr |
|---|---|
| Vikt | Ca 2 gram |
| Material | Rödguld |
| Karat | 18K |
| Ringbredd | 3,5 mm |
| Höjd | 1,0 mm |
| Ringstorlek small | Small (45 - 54) |
| Varumärke | Flemming Uziel |
Write Your Own Review


