Olympen VB80 Vigselring i rött guld 18K med diamanter
Special Price
15 937 kr
Ord. pris
19 922 kr
I lager
SKU
Olympen VB80
Vigselring i 9 - 18 k guld med diamanter exklusivt för Vigselbutiken
Diamanter: 13 st 0,01wsi
Bredd: 5 mm
Höjd: 1,9 mm
Vikt: 5,7 g
Leveranstid: ca 1 vecka
Ringen är tillverkad på skena 720-5 som är svagt rundad
| Pris | 19 922 kr |
|---|---|
| Material | Rödguld |
| Ringbredd | 5 mm |
| Höjd | 1,9 mm |
| Vikt | Ca 6 gram |
| Karat | 18K |
| Carat | 0,13CT |
| Naturlig Diamant | W/SI |
| Varumärke | Olympen |
Write Your Own Review


