Olympen America 1300-4 18K Guld Small 4 mm Förlovningsring unisex dam
Special Price
13 201 kr
Ord. pris
16 502 kr
I lager
SKU
Olympen America 1300-4 Small
Förlovningsringar i 18 k guld
Vikt dam ca 4,6 gram
Vikt herr ca 5,1 gram
Bredd: 4 mm
Höjd: 1,4 mm
Leveranstid ca 1 vecka
| Pris | 16 502 kr |
|---|---|
| Vikt | Ca 4,5 gram |
| Material | Rödguld |
| Karat | 18K |
| Ringbredd | 4 mm |
| Höjd | 1,4 mm |
| Ringstorlek small | Small (45 - 54) |
| Varumärke | Olympen |
Write Your Own Review


