Olympen America 1300-7 18K Guld Small 7 mm Förlovningsring unisex dam
Special Price
21 256 kr
Ord. pris
26 570 kr
I lager
SKU
Olympen America 1300-7 Small
Förlovningsringar i 18 k guld
Vikt dam ca 7,6 gram
Vikt herr ca 8,5 gram
Bredd: 7,0 mm
Höjd: 1,4 mm
Leveranstid ca 1 vecka
| Pris | 26 570 kr |
|---|---|
| Vikt | Ca 7,5 gram |
| Material | Rödguld |
| Karat | 18K |
| Ringbredd | 7 mm |
| Höjd | 1,4 mm |
| Ringstorlek small | Small (45 - 54) |
| Varumärke | Olympen |
Write Your Own Review


