Guldbolaget Choice 9012-6K Large
Special Price
23 194 kr
Ord. pris
28 993 kr
I lager
SKU
Guldbolaget Choice 9012-6K
Förlovningsringar i 18 k guld
Vikt dam ca 7,1 gram
Vikt herr ca 8,0 gram
Bredd: 6 mm
Höjd: 1,6 mm
Leverantid ca 1 vecka
| Pris | 28 993 kr |
|---|---|
| Vikt | Ca 8 gram |
| Material | Rödguld |
| Karat | 18K |
| Ringbredd | 6 mm |
| Höjd | 1,6 mm |
| Ringstorlek small | Large (55 - 73) |
| Varumärke | Guldbolaget |
Write Your Own Review


