Olympen America-1300-7 18K Guld Large 7 mm Förlovningsring unisex herr
Special Price
22 172 kr
Ord. pris
27 714 kr
I lager
SKU
Olympen America-1300-7 Large
Förlovningsringar i 18 k guld
Vikt dam ca 7,6 gram
Vikt herr ca 8,5 gram
Bredd: 7,0 mm
Höjd: 1,4 mm
Leveranstid ca 1 vecka
| Pris | 27 714 kr |
|---|---|
| Vikt | Ca 8,5 gram |
| Material | Rödguld |
| Karat | 18K |
| Ringbredd | 7 mm |
| Höjd | 1,4 mm |
| Ringstorlek small | Large (55 - 73) |
| Varumärke | Olympen |
Write Your Own Review


