Flemming Uziel Signo, B011 Vigselring i rött guld 18K
Special Price
7 738 kr
Ord. pris
9 672 kr
I lager
SKU
Flemming Uziel B011
Vigselringar i 18 k guld med diamanter.
Bredd Dam: 3,5 mm
Höjd: 1,3 mm
Övrigt: 18 k Rött guld
Diamant carat: B-0,03
Kvalité: W.si
Leveranstid: ca 14 dagar
Ringen kan även fås med cubic zirkon
B011 är gjord på tradition-k1r-3-5
| Pris | 9 672 kr |
|---|---|
| Material | Rödguld |
| Ringbredd | 3,5 mm |
| Höjd | 1,3 mm |
| Vikt | Ca 3 gram |
| Karat | 18K |
| Carat | 0,03CT |
| Naturlig Diamant | W/SI |
| Varumärke | Flemming Uziel |
Write Your Own Review


