Flemming Uziel Tradition, 803-5,5 18K Guld Small 5,5 mm
Special Price
16 600 kr
Ord. pris
20 750 kr
I lager
SKU
Flemming Uziel 80355
Förlovningsringar i 18 k guld
Höjd: 1,8 mm
Vikt dam: 7,0 g
Vikt herr: 7,7 g
Bredd Dam: 5,5 mm
Bredd Herr: 5,5 mm
Leveranstid 2 - 3 dagar
| Pris | 20 750 kr |
|---|---|
| Vikt | Ca 7 gram |
| Material | Rödguld |
| Karat | 18K |
| Ringbredd | 5,5 mm |
| Höjd | 1,8 mm |
| Ringstorlek small | Small (45 - 54) |
| Varumärke | Flemming Uziel |
Write Your Own Review


