Flemming Uziel Tradition, 114N-7 18K Guld Small 7 mm
Special Price
17 885 kr
Ord. pris
22 356 kr
I lager
SKU
Flemming Uziel 114N7
Förlovningsringar i 18 k guld.
Vikt dam: 8,8 g
Vikt herr: 10,1 g
Bredd Dam: 7 mm
Bredd Herr: 7 mm
Höjd:1,3 mm
Leverans: ca 14 dagar
| Pris | 22 356 kr |
|---|---|
| Vikt | Ca 9 gram |
| Material | Rödguld |
| Karat | 18K |
| Ringbredd | 7 mm |
| Höjd | 1,3 mm |
| Ringstorlek small | Small (45 - 54) |
| Varumärke | Flemming Uziel |
Write Your Own Review


