Flemming Uziel Tradition, 114-5,5 18K Guld Large 5,5 mm
Special Price
16 194 kr
Ord. pris
20 242 kr
I lager
SKU
Flemming Uziel Tradition, 114-5,5
Förlovningsringar i 18 k guld.
Vikt dam: 6,3 g
Vikt herr: 7,2 g
Bredd Dam: 5,5 mm
Bredd Herr: 5,5 mm
Höjd: 1,6 mm
Leveranstid 2 - 3 dagar
| Pris | 20 242 kr |
|---|---|
| Vikt | Ca 7 gram |
| Material | Rödguld |
| Karat | 18K |
| Ringbredd | 5,5 mm |
| Höjd | 1,6 mm |
| Ringstorlek small | Large (55 - 73) |
| Varumärke | Flemming Uziel |
Write Your Own Review


